Begonie ozdobne – tropiki na wyciągnięcie ręki

W szkole wybrzmiał już ostatni dzwonek, dzieci cieszą się wakacjami a dorośli jeśli nie odpoczywają już teraz, to odliczają dni do urlopów. Jeśli w tym wyjątkowym okresie zorientowali się państwo, że przydałoby się coś jeszcze posadzić w ogrodzie lub na balkonie to uwaga – nic straconego. Mamy w naszej ofercie begonię – bulwiastą oraz wiszącą w wielu kolorach. Jest to wyjątkowo wdzięczna roślina ozdobna, oryginalnie pochodząca z obszarów tropikalnych. Jest chętnie uprawiania, ze względu jej wyjątkowe walory ozdobne oraz obfite kwitnienie. Ponadto, ze względu na fakt, że nie jest szczególnie wymagająca w uprawie polecana jest początkującym amatorom kwietnych balkonów, rabatek i ogrodów.

Celem zapoznania się ze szczegółową ofertą naszych kwiatów serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w naszym gospodarstwie ogrodniczym lub w Oleśnie w dni handlowe do naszego stoiska.

Oferta wiosenna

Sezon wiosenny rozpoczęliśmy w naszym ogrodnictwie już jakiś czas temu, ofertą braktów, o której wspominaliśmy jakiś czas temu. Od tego czasu produktów – roślin gotowych do sprzedaży u nas sporo przybyło.

W ofercie, jak w ubiegłych latach posiadamy sadzonki warzyw, w tym hitowe pomidory, rozsady wiosenne do ogrodów i na działki. Z każdym dniem, coraz śmielej dołączają kwiaty rabatowe.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego Gospodarstwa Ogrodniczego.

Witaj wiosno! Witaj bratku!

To już dzisiaj, kończymy astronomiczną zimę i rozpoczynamy wiosnę! Przyroda stopniowo ale zdecydowanie budzi się do życia po zimowym śnie. Wokół robi się coraz bardziej kolorowo i pachnąco.

Także i w naszym gospodarstwie sporo się dzieje. Obecnie przygotowujemy dla Państwa, jak co roku szeroką ofertę kwiatów rabatowych, rozsadów oraz innych roślin, które już niedługo będą gotowe do sprzedaży, a tymczasem w naszej ofercie znajdują się fiołki ogrodowe, czyli bratki.

Posiadamy szeroki wybór bratków począwszy od klasycznych, wielkokwiatowych żółtych oraz białych poprzez wielkokwiatowe o innych kolorach, jak błękitne, fioletowe przez bratki z drobniejszymi kwiatami o klasycznych oraz oryginalnych kolorach. Tak szeroki wybór pięknie ukwieconych sadzonek pozwala na stworzenie oryginalnych oraz wyjątkowych kompozycji.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Gospodarstwa Ogrodniczego i zapoznanie się z naszą ofertą osobiście!

Chryzantemy

Już wkrótce święta Wszystkich Świętych. Tradycyjnie myśli nasze skierujemy do tych, którzy już odeszli. Będziemy też chcieli odwiedzić groby najbliższych.

Jak co roku, przygotowujemy dla Państwa chryzantemy doniczkowe, które mogą ozdobić miejsca spoczynku zmarłych. W poniższej galerii prezentujemy zdjęcia naszych chryzantem które wyhodowaliśmy dla Państwa w ubiegłych latach. Także i w tym roku dokładamy wszelkich starań by nasze kwiaty były szczególne.

Chryzantemy złociste

Właśnie wchodzimy w szczyt okresu przygotowań do świąt Wszystkich Świętych oraz dnia Zadusznych. Tradycyjnie, w tym czasie wspominamy osoby które już odeszły z tego świata. Odwiedzamy groby zmarłych bliskich naszym sercom, zapalamy znicze, dekorujemy wieńcem czy kwiatami.

Wszystkich, którzy rozważają zakup chryzantem doniczkowych, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Jak widać na fotografiach, sprzedajemy chryzantemy o przeróżnych barwach i wielkościach. Zapraszamy do naszego gospodarstwa w Łowoszowie lub w jednego z naszych stoisk. Tak jak w dniu dzisiejszym, tak i jutro będziemy na Rynku Solnym w Oleśnie.

Chryzantemy 2021

Pragniemy poinformować Państwa, że posiadamy w sprzedaży chryzantemy doniczkowe. Oferujemy chryzantemy w przeróżnych rozmiarach i barwach, to co je wszystkie łączy to, fakt że są piękne.

Serdecznie zapraszamy do naszego ogrodnictwa lub jednego z naszych stoisk. Można znaleźć nas w dni targowe na Rynku Solnym w Oleśnie, giełdach (szczegóły można otrzymać kontaktując się z nami telefonicznie).

Galeria kwiatów

Przedstawiamy Państwu małą galerię naszych kwiatów. Na jej potrzeby każdy z prezentowanych kwiatów został sfotografowany osobno, tak by wydobyć i podkreślić jego własne piękno. Serdecznie zapraszamy do zakupów.

Sezon w pełni – szklarnia w kolorach

Przyroda nic nie robi sobie z tego czym my ludzie żyjemy (na szczęście) i jak co roku wszelkie kwiaty, rozkwitają pełnią barw i kształtów. W sposób szczególny to można zobaczyć w naszym Gospodarstwie Ogrodniczym, ale także na miejskich straganach z kwiatami (gdzie również można nas spotkać).

Widok kwitnących kwiatów cieszy oko i duszę a kontakt z przyrodą, w tym także z kolorowymi kwiatami, wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. W tym roku, podobnie jak w poprzednich przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę kwiatów balkonowych  i rabatowych. Wśrod nich: begonia, szałwia, impatiens, dalia, fuksja, pelargonia, surfinia, werbena. Poza tym, w ofercie mamy sadzonki warzyw a także w ofercie całorocznej kaktusy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas i zakupienie najpiękniejszych roślin. Jesteśmy przekonani, że sama wizyta w naszym Gospodarstwie usposobi Państwa pozytywnie niczym wizyta w ogrodzie botanicznym.

Jesteśmy na Facebook-u!

SGO_Kupny

Z radością informujemy, że nasze Specjalistyczne Gospodarstwo Ogrodnicze zawitało na najpopularniejszym portalu społecznościowym: Facebook.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony FB. Dostępną jest pod adresem

facebook.com/Gospodarstwo-Ogrodnicze-Kupny-105843274442460

oraz do zwyczajowego jej polubienia! Wierzymy, że dzięki temu będziemy jeszcze bliżej Państwa – naszych klientów – oraz że będziemy prezentować naszą bogatą ofertę kwiatów, sadzonek, warzyw i innych produktów ogrodniczych jeszcze szybciej i precyzyjniej.