Adwent – czas przygotowań

Źródło: Pixabay.com

Rok kalendarzowy chyli się ku końcowi, to czas na podsumowanie wszystkiego co w tym roku się wydarzyło ale także czas na przygotowanie się na nowe. Długie wieczory sprzyjają takim działaniom. Na tym także polega duch adwentu, który waśnie trwa. A dzisiejszy dzień jest w nim szczególny – otóż mamy długo wyczekiwany przez dzieci – dzień Świętego Mikołaja! Mamy nadzieję, że wszystkie grzeczne dzieci dostały upragnione podarki oraz nie tylko dzieci!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

U progu Świąt Bożego Narodzenia składamy Państwu, naszym Klientom oraz wszystkim z kim mamy przyjemność pracować najserdeczniejsze życzenia ciepłych, rodzinnych i spokojnych świąt. By były obfite w niezapomniane chwile i duchowe uniesienia. By Narodzone Dzieciątko błogosławiło nam wszystkim. A także życzymy spełnienia w Nowym Roku 2021.

Jesteśmy na Facebook-u!

SGO_Kupny

Z radością informujemy, że nasze Specjalistyczne Gospodarstwo Ogrodnicze zawitało na najpopularniejszym portalu społecznościowym: Facebook.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony FB. Dostępną jest pod adresem

facebook.com/Gospodarstwo-Ogrodnicze-Kupny-105843274442460

oraz do zwyczajowego jej polubienia! Wierzymy, że dzięki temu będziemy jeszcze bliżej Państwa – naszych klientów – oraz że będziemy prezentować naszą bogatą ofertę kwiatów, sadzonek, warzyw i innych produktów ogrodniczych jeszcze szybciej i precyzyjniej.

Dzień Matki

26Maja

Photo by Valeria Boltneva from Pexels

Z okazji Dnia Matki składamy wszystkim mamom najserdeczniejsze życzenia. Pogody ducha, zdrowia i zawsze miłego otoczenia gdziekolwiek będziecie, drogie Mamy.

Czarne surfinie – osobliwość sezonu

W tym roku, w naszej ofercie znalazła się oryginalna propozycja – surfinie w kolorze czarnym. Taki  kolor surfinii nie jest naturalny i powstał jako efekt pracy hodowców, prezentowany na zdjęciu odcień kwiatów udało się hodowcom uzyskać poprzez zwiększenie intensywności pigmentu w surfiniach o barwie fioletowej.

Czarne surfinie

Czarne surfinie

Czarny kolor kwiatów nie jest nowością, znane są czarne odmiany bratków czy tulipanów, nie mniej jednak ta barwa na kwiatach wciąż wzbudza emocje. Co istotne, pozwala także na przygotowanie interesujących kompozycji. Jeśli ktoś lubi być oryginalnym, i chciałby wyróżnić swój ogród czy balkon, czarna surfinia pozostaje opcją do rozważenia, nawet jeśli już nie w tym sezonie to może w następnym.

Niedziela Pamlowa

Niedziela palmowa - palmy

To Święto rozpoczynające okres Wielkiego Tygodnia i jest jednym z najstarszych Świąt gdyż pierwsze znane zapisy dotyczące święta mają pochodzić z już IV wieku. Tego dnia  przynosimy do kościoła palemki, symbol odradzającego się życia. W zależności od regionu są to bogato ozdobne gałązązki wierzbowe lub tak jak to ma miejsce w naszym  pączkujące gałązki bzu popularnie nazywanymi baziami.