Nasza identyfikacja graficzna

Z radością informujemy, że nasz samochód dostawczy otrzymał, w sumie już kilka miesięcy temu, identyfikację graficzną. Być może niektórzy z Państwa już je dostrzegli na ulicach naszego miasta.

Zaszufladkowano do kategorii News

Święto Wszystkich Świętych i Dzień Zadusznych

Już wkrótce, 1. listopada, obchodzić będziemy Święto Wszystkich Świętych oraz dzień później Dzień Zaduszny, zwany Zaduszkami. Łączą się one w sposób nierozerwalny z kontemplacją przemijania oraz skłaniają do zadania sobie pytania o sens naszego życia.

W tych dniach odwiedzamy groby zmarłych, porządkujemy je oraz ozdabiamy, nierzadko kwiatami, w szczególności chryzantemami, zarówno ciętymi jak tymi w donicach. Poniżej prezentujemy nasze kwiaty z poprzednich sezonów.

Także i w tym roku przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę chryzantem donicowych. W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy do kontaktu telefonicznego, odwiedzenia nas w naszym gospodarstwie w Łowoszowie. Tradycyjnie będziemy także w Oleśnie na Solnym Rynku.

Zapraszamy szczególnie do odwiedzenia nas, gdzie możemy zaprezentować naszą  najbogatszą i pełną ofertę.

Życzymy wszystkim przeżycia tych świąt w spokoju i zadumie.

Zaszufladkowano do kategorii News

Jesień

Coraz krótsze, chłodniejsze dni dają wyraźny sygnał przyrodzie, że czas przygotowywać się na porę zimową. I my również powinniśmy zadbać o nasze rośliny. Okres jesienny jest odpowiedni do przycięcia gałęzi drzew, ewentualnych przesadzeń krzewów, kwiatów oraz zabezpieczenia ich przed chłodami. Rośliny zadbane jesienią odwdzięczą się nam w przyszłym sezonie.

Zaszufladkowano do kategorii Porada