Sezon w pełni – szklarnia w kolorach

Przyroda nic nie robi sobie z tego czym my ludzie żyjemy (na szczęście) i jak co roku wszelkie kwiaty, rozkwitają pełnią barw i kształtów. W sposób szczególny to można zobaczyć w naszym Gospodarstwie Ogrodniczym, ale także na miejskich straganach z kwiatami (gdzie również można nas spotkać).

Widok kwitnących kwiatów cieszy oko i duszę a kontakt z przyrodą, w tym także z kolorowymi kwiatami, wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. W tym roku, podobnie jak w poprzednich przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę kwiatów balkonowych  i rabatowych. Wśrod nich: begonia, szałwia, impatiens, dalia, fuksja, pelargonia, surfinia, werbena. Poza tym, w ofercie mamy sadzonki warzyw a także w ofercie całorocznej kaktusy.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia nas i zakupienie najpiękniejszych roślin. Jesteśmy przekonani, że sama wizyta w naszym Gospodarstwie usposobi Państwa pozytywnie niczym wizyta w ogrodzie botanicznym.

Jesteśmy na Facebook-u!

SGO_Kupny

Z radością informujemy, że nasze Specjalistyczne Gospodarstwo Ogrodnicze zawitało na najpopularniejszym portalu społecznościowym: Facebook.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony FB. Dostępną jest pod adresem

facebook.com/Gospodarstwo-Ogrodnicze-Kupny-105843274442460

oraz do zwyczajowego jej polubienia! Wierzymy, że dzięki temu będziemy jeszcze bliżej Państwa – naszych klientów – oraz że będziemy prezentować naszą bogatą ofertę kwiatów, sadzonek, warzyw i innych produktów ogrodniczych jeszcze szybciej i precyzyjniej.

Nasze miasto Olesno

 

W ubiegłych latach nasze Ogrodnictwo wygrywało przetargi na pielęgnację zieleni miejskiej naszego pięknego miasta Olesna. W tym roku to zadanie zostało powierzone innej firmie. Nam pozostały zdjęcia z realizacji tego wyjątkowego zadania z ubiegłych lat. Powyżej prezentujemy kilka z nich. Oprócz kwiatów w pełnym rozkwicie, na jednym z nich widać nasz samochód w czasie porannego podlewania miejskich donic.

Zaszufladkowano do kategorii News