Majowy weekend

Już jutro rozpoczynamy długi majowy weekend. Naturalnie, polecamy spędzić go na łonie natury, z którą obcowanie gwarantuje najlepszy wypoczynek od codziennych prac i obowiązków. Wszystkich, którzy te wolne dni chcą poświęcić także swoim balkonom i ogrodom chcielibyśmy polecić nasz szeroki wybór kwiatów rabatowych i balkonowych. W naszej tegorocznej wiosennej ofercie znajdują się obok niezawodnie docenianych przez klientów pelargonii, surfinii czy petunii przepiękne dipladenie, dorodne begonie, niecierpki oraz wiele innych. Podobnie, jak w poprzednich latach, została przygotowana bogata oferta kompozycji kwiatowych w donicach wiszących, które zachwycają kolorami. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia nas przekonania się o tym osobiście.

Wiosna zawitała już w pełni

Tegoroczny kwiecień, jak narazie, nie płata nam figlów pogodowych i więcej mamy lata niż zimy. Od świąt Wielkiej Nocy temperatury są umiarkowanie wysokie co sprzyja wiosennemu rozkwitaniu przyrody. Jest to odpowiedni moment, aby wykonać niezbędne prace ogrodowe i przygotować je na wysadzenie kwiatów i warzyw.

W naszej ofercie aktualnie znajdują się przede wszystkim fiołki ogorodowe, znane jako bratki. Dostępne są w różnych odmianach kolorystycznych co pozwala urządzić unikalne kompozycje w Państwa ogrodach, rabatkach czy donicach. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu i odwiedzenia nas.