Dzień Matki

26Maja

Photo by Valeria Boltneva from Pexels

Z okazji Dnia Matki składamy wszystkim mamom najserdeczniejsze życzenia. Pogody ducha, zdrowia i zawsze miłego otoczenia gdziekolwiek będziecie, drogie Mamy.

Pelargonie i surfinie, klasyki i nowości

Jak w każdej branży, tak i w ogrodnictwie, niektóre pozycje są ponadczasowe, co nie znaczy że nie pojawiają się hity modowe, jak chociażby ubiegłoroczne surfinie Night sky czy wcześniejsze surfinie w kolorze czarnym.

Nie mniej jednak, dla miłośników klasyki, czerwone pelargonie są bezkonkurencyjne.

Te wszystkie odmiany, znajdą Państwo w naszej ofercie. Serdecznie zapraszamy!

Zaszufladkowano do kategorii oferta

Sadzonki warzyw

Tradycyjnie, naszą ofertę kwiatową uzupełniają sadzonki warzyw (pomidorów, pietruszki, seleru i innych) a także truskawek.

Truskawki coraz częściej zobaczyć możemy na balkonach i tarasach. A to dzięki wyszadzaniu ich w donicach wiszących, co pozwala mieć te apetyczne owoce dosłownie w zasięgu ręki. Takie donice znajdują się również w naszej ofercie.

Każdego, kto jeszcze nie posadził swoich sadzonek, a chciałby cieszyć się smakiem warzyw wyhodowanych we własnym ogródku, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas lub kontaktu.

 

Zaszufladkowano do kategorii oferta

Wiosna i sezon w pełni

 

W naszej szklarni zrobiło się bardzo kolorowo..

kwitną uprawiane przez nas odmiany kwiatów; surfinie, petunie, pelargonie, bacopa, dalie, lobelie i wiele innych. Z tego bogactwa kolorów i form można tworzyć oryginalne kompozycje które dodadzą piękna naszemu otoczeniu.

Zaszufladkowano do kategorii News